Teslimat Bilgileri

Aynı gün teslim garantisi 7/24 Açık Çiçekçi Tuna Çiçekçilik Ltd. Şti
7/24 Alo Sipariş : +90 312 438 86 77

Tuna Çiçekçilik Ltd. Şti. nerelere çiçek teslimatı yapabilir?
Ankara'nın heryerine 7/24 çiçek teslimatı yapabiliriz.Ankara'da kendi perakende satış ofisimizde yapılan çiçekler kendi servis araçlarımızla, Ankara dışındaki siparişlerinizi Türkiye'nin 81 ilindeki İnterflora üyelerimiz vasıtasıyla, Türkiye dışındaki ülkelere de uluslar arası çiçek gönderme kuruluşu vasıtasıyla tüm ülkelere çiçek gönderimi yapabilirsiniz.Şehir merkezine uzak yerlere gönderileriniz için çağrı merkezimizle irtibata geçiniz.


Tuna Çiçekçilik Ltd. Şti. istediğim saatte teslimat yapabilir mi?
Tabiki.Ankara içinde semt ayırt etmeksizin istediğiniz saatte çiçek teslimatı yapabiliriz.Ankara dışı ve yurt dışında düğün gibi saatli organizasyonlar dışındaki çiçek gönderileriniz gün içinde teslim edilmektedir.Belirli bir saatte çiçek göndermek istiyorsanız Ankara içi ve dışı için 1 gün yurt dışı için 2 gün öncesinde sipariş vermeniz gerekmektedir.Belirttiğiniz saat dilimine hava şartları beklenmeyen araç arızaları trafik kazası gibi olağan dışı durumlarda çiçek teslimat saati değişebilir.Özel günlerde iş yoğunluğundan ötürü saatli teslimat yapılmamaktadır.Saat 20:00 den sonraki çiçek teslimatlarınız için çağrı merkezimizle irtibata geçiniz.


Tuna Çiçekçilik Ltd.Şti. Çiçeği alacak kişi yerinde yoksa ne yapıyor?
Alıcı kişi yerinde yoksa evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna, hastanelerde; bazı hastanelerde personelimiz içeriye alınmamaktadır bu tip durumlarda hastane resepsiyon görevlisine çiçek teslim edilir. Hastanenin kendi içindeki çalışanlarıyla odalara çiçek teslimatı yapılmaktadır.Otogar ve havalimanı gibi yerlerde yolculara çiçek teslimatı yapılmamaktadır.


Tuna Çiçekçilik Ltd.Şti. Teslimat sırasında alıcıyı telefonla arıyor mu?
Eğer ki alıcı kişiye ait ulaşım bilgilerini eksiksiz tam olarak iletirseniz aramaya gerek kalmadan çiçek teslimatı yapılır.Gidecek olan çiçeğin sürpriz olmasını istiyor alıcıyı telefonla aramamamızı istiyorsanız bunu mutlaka bizimle paylaşınız ve adres bilgilerinin doğru olduğundan emin olunuz alternatif olsun diye adresi bilen üçüncü bir kişi belirleyiniz personelimiz o kişiyle irtibata geçsin.


Tuna Çiçekçilik Ltd.Şti. Çiçeğin teslimatında bilgi veriyor mu?
Çiçeğiniz teslim edildikten sonra size e-mail ile dönüş yapıyoruz.Belirttiğiniz saatlere mutlaka sadık kalırız.Eğerki alıcı kişi yerinde yoksa veya siparişiniz ile ilgili bir aksilik olursa size bilgi verilir.Belirttiğiniz saat diliminde hava şartları beklenmeyen araç arızaları trafik kazası gibi olağan dışı durumlarda çiçek teslimat saati değişebilir.


Tuna Çiçekçilik Ltd.Şti.Pazar günleri çiçek teslimatı yapıyor mu?
 Tabiki.. Tuna Çiçekçilik Ltd. Şti.  7 gün 24 saat çiçek servisi yapmaktadır.Mesai saatleri dışında (09:00-20:00) dışında çağrı merkezimizle irtibata geçiniz.Yurt dışında bir çok ülkede hafta sonları cumartesi - pazar çiçek teslimatı yapılmamaktadır.Çankaya Çiçek, Çankaya Nöbetçi ,Ankara 24 Saat Açık Çiçekçi,Çiçekçi, Çankaya Çiçek Gönder,Etlik Çiçek,Gece Açık Çiçekçi,7/24Çiçek


Tuna Çiçekçilik Ltd. Şti. Teslimat ücreti alıyor mu?
Şehir merkezlerinde yol ücreti alınmamaktadır.Ankara içinde bazı ulaşımı zaman ve maaliyet doğuran ilçelerde extra yol ücreti talep edilmektedir. Detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizle irtibata geçiniz.

 
Ankara Çiçekçi - Çankaya Çiçekçi - Hoşdere Çiçek Siparişi - Kızılay Çiçek Siparişi - Ümitköy Çiçek Gönder - Küçükesat Çiçek Siparişi